ECO Bambusové hlavice s aktivním uhlím na kartáčky Philips Sonicare - 4 ks

Kód: 602
Značka: BMK
599 Kč –33 %
H4e6e73741e454f5983077c7c65b8d576p
599 Kč –33 % 399 Kč
Skladem
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 4 kusů ECO bambusových hlavic se štětinami obohacenými o aktivní uhlí na elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Tělo hlavice je vyrobeno z bambusu Moso. 
Jemné štětiny obohacené o aktivní uhlí jsou vyrobeny z 60% z rostlinného plastu z ricinového oleje a za 40% z nylonu. Neobsahují škodlivý BPA (Bisfenol-A) ani ftaláty. Kartáček doporučujeme obměňovat pravidelně po 3 měsících. Správný čas poznáte podle toho, že se jeho vlákna začnou štěpit.

 

  • Jsou kompatibilní a použitelné ve všech elek. zubních kartáčcích Philips Sonicare.
  • nejedná se o originální hlavice, ale jsou plně kompatibilní s originálními hlavicemi Philips Sonicare ProResults

 

Rozměry:

  • rozměr hlavice: 2,2 × 8,5 cm

 

Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce.

Aktivní uhlí je přírodní materiál, který se používá k bělení zubu již po staletí a nepoškozuje přitom zubní sklovinu a dásně. Vyrovnává pH v ústech a má přirozeně antibakteriální účinek.

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na zemi. Obsahuje přirozené antimikrobiální látky, a proto není nutné používat při jeho kultivaci hnojiva ani pesticidů. 


Zkonstruováno pro maximální sonický pohyb.

Hlavice kartáčku jsou životně důležitou součástí klíčové technologie vysokofrekvenčních pohybů kartáčku s vysokou amplitudou, které vykonají více než 31 000 stěrů za minutu. Sonická technologie plně šíří výkon celým kartáčkem, z rukojeti až po špičku hlavice kartáčku. Tento sonický pohyb vytváří dynamické proudění tekutiny, které se dostává mezi zuby a podél linie dásní a pokaždé zajistí vynikající a současně jemné vyčištění.

Nasazovací design pro jednoduché umístění hlavice kartáčku

Tuto kartáčkovou hlavici lze snadno nasadit i sejmout z těla kartáčku, kde dobře drží a současně umožňuje jednoduchou údržbu a čištění. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavice na elek. zubní kartáčky
Hmotnost: 0.15 kg